Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Конституційні зміни щодо децентралізації обговорили у Чернівцях

04 Бер о 12:38
184
A A A

Зміни до Конституції України в частині децентралізації обговорили сьогодні на регіональній зустрічі з представниками Чернівецької та Івано-Франківської областей. 

Захід організовано за спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офісу Президента України та Міністерства розвитку громад та територій України.

У ньому взяли участь заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, представники профільних асоціацій, експерти, громадськість Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Учасників зустрічі ознайомили з логікою розпочатого процесу та запланованими етапами. Представники громад висловили своє бачення необхідних змін до Конституції України та визначили делегатів від кожної області на наступну зустріч по обговоренню пропозицій змін до Конституції України, яка відбудеться в березні у Києві.

Формат заходу передбачає обговорення найважливіших питань повноважень та захисту прав місцевого самоврядування та формату партнерства між місцевим самоврядуванням та державною владою. 

Результатом  обговорень та зустрічей, які наразі тривають в усій Україні, мають стати положення Конституції, що дозволять успішно завершити реформу децентралізації.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter