Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Міська рада стала партнером проекту з соціальної адаптації переселенців

16 Січ 2015 о 16:44
230
Міська рада стала партнером проекту з соціальної адаптації переселенців
A A A

Чернівецька обласна рада спільно з Чернівецькою міською радою стали переможцями конкурсу проектів Представництва ЄС в Україні, вигравши грантовий проект «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області».

Проект передбачає відбудову 2 гуртожитків в с. Кострижівка Заставнівського району та с. Михайлівка Глибоцького району для переміщених осіб, особливо багатодітних сімей та інших вразливих верств переселенців; забезпечення їх базових потреб у елементарних побутових речах, меблях, техніці та обладнанні.

Окрема група заходів направлена на створення нових робочих місць для переміщених осіб, професійне навчання та стимулювання цієї категорії осіб до початку власного бізнесу на території міста та області (зокрема, конкурс бізнес-планів для переселенців). Також в рамках проекту в місті буде відкрито центр соціального консультування для переміщених осіб.

Вартість проекту складає 275 тис. євро. Презентація відбудеться 20 січня в малій залі Чернівецької обласної ради (вул. Грушевського, 1) о 14:00 год.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter