Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях триває місячник благоустрою

03 Кві о 13:04
196
A A A

Як повідомили в департаменті житлово-комунального гсподарства, з метою посилення роботи з прибирання прилоткової (прибордюрної) частини доріг та ліквідації стихійних сміттєзвалищ в місті Чернівці було залучено МКП “МіськШЕП” та КП “ТЗГПР”. Таким чином в березні прибрано прилоткові частини доріг по центральних вулицях міста, а саме: вул.Головна, вул.В.Винниченка, вул.Авангардна, вул.Комунальників, вул.Південно-кільцева, вул.Руська (від вул.Січових Стрільців до меж міста), міст шляхопровід, вул.Галицький Шлях, вул.Південно-Кільцева, проспект Незалежності, вул.Героїв Майдану, вул.Січових Стрільців, вул.Воробкевича, вул.Південно-Кільцева, вул.Миру, вул.В.Винниченка, вул.Комунальників, вул.Миколаївська та інші.

Також впродовж останнього тижня ліквідовано стихійні сміттєзвалища об’ємом 370 м.куб. за наступними адресами: вул.Горіхівська,1, вул.З.Космодем’янської, вул.О.Кошового,59, перехрестя вул.Гастелло − вул. Нагірна, перехрестя вул. Горіхівська − вул. Оршівська, вул.Сторожинецька,119,101, ІІ провулок У.Кармелюка, ІІ провулок Герцена, вул.С.Щедріна, 32, вул.Герцена,47. В ході проведення місячника санітарної очистки та благоустрою міста департаментом ЖКГ організовано наступні роботи: прибрано понад 280 дворів, ліквідовано 129 стихійних сміттєзвалищ, спільно з мешканцями будинків прибрано горища за адресами: вул.Сімовича,16; вул.Богдана Хмельницького,22; вул.Головна,204-Е/3-ій під’їзд; вул.Братів Руснаків,12 і 16, прибрано 73 дитячих та спортивних майданчики та 7 скверів.

За період місячника вивезено з території міста понад 700 метрів кубічних великогабаритного сміття та понад 220 метрів кубічних змету. Щоденно до робіт з прибирання міста задіювалось понад 200 двірників та від 7 до 15 одиниць техніки. Крім цього, з 18 березня МКП “МіськШЕП” щоденно проводиться миття вулиць із застосуванням спеціального деззасобу, який містить хлор.

Місячник благоустрою в Чернівцях триватиме до 30 квітня 2020 року.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter