Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях цього року ремонтували дороги, міжбудинкові проїзди та тротуари

30 Гру 2014 о 15:35
205
У Чернівцях цього року ремонтували дороги, міжбудинкові проїзди та тротуари
A A A

Поточний ремонт асфальтеботонного покриття станом на 1 грудня у Чернівцях проведено на 67 вулицях площею понад 18 тис. кв.м.

Відремонтовано також 1,6 тис. кв.м доріг з бруківки. За рік було підсипано гравієм 23 тис. кв.м гравійних доріг та виправлено профіль дорожнього покриття автогрейдером на площі 54,6 тис. кв.м. Спецавтомобілем прочищено 45 км труб зливових мереж. Завершено роботи з капітального ремонту зливової мережі на вул.Руській,77. Про це повідомив директор департаменту ЖКГ міської ради Сергій Погорений.
Станом на 1 грудня капітально відремонтовано понад 19,2 тис. кв. м дорожнього покриття, в т.ч. міжбудинкових проїздів – 2,5 тис. кв. м, встановлено понад 3,5 км нових бордюрів. Зокрема, міжбудинкові проїзди відремонтовано на вул. Хотинській,49 Б, Українській,47-49, пр.Незалежності,88А-88В, Комарова,19-21, Героїв Майдану,77В -97, Південно-Кільцевій,6.
Тротуари відремонтовано на ділянках вулиць Садової, Комарова ( рід ринку «Буковинський» до будинку №16), П.Ткачука, Героїв Майдану (тролейбусна зупинка), Комарова, Полєтаєва, Стефюка, Поповича, Хотинських комсомольців.
В стадії капітального ремонту залишається вул. Б.Хмельницького, завершується капітальні ремонтні роботи на вул.Боярка, влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття на проїжджій частині провул.Ентузіастів.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter