Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської ради

A A A

28 листопада 2019 року о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається чергова сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.

На розгляд засідання виноситься 47 питаньСеред них, зокрема, такі:

  • Про припинення розміщення пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Чернівці;
  • Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів житла і соціальної сфери в місті Чернівцях на 2017-2020 роки «Сучасне місто», затвердженої рішенням міської ради VIІ скликання від 26.09.2019 р. №1851;
  • Про розгляд електронної петиції №174 гр.Кейван І.І. «Сквер чернівчан на проспекті Незалежності»;
  • Про встановлення заборони на виведення території житлового кварталу, обмеженого вулицями Будівельників (від № 37 до № 55), Братерства (№ 2, 4, 6), Винниченка (від № 25 до № 69 та від № 40 до № 76) із зони Ж-1 в Генеральному плані міста Чернівців в порядку реалізації місцевої ініціативи тощо.

На чергову сесію міської ради VІІ скликання запрошено: заступників міського голови,  членів виконавчого комітету, керівників  виконавчих органів міської ради, прокурора Чернівецької місцевої прокуратури, начальника  Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальників: державної податкової інспекції в м. Чернівцях Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області,  управління Західного офісу Держаудитслужби  в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м. Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру у м.Чернівцях Чернівецької області,  Управління держпродспоживслужби в місті Чернівцях, голову Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Верховної Ради України, обраних від м.Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м.Чернівців, голову облпрофради, представників засобів масової інформації. 


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter